ARISTOCARD – Kredi Kartı Yeniden Tanımlanıyor…

Ayrıcalıklı olmak ve özel hissetmek…

Ayrıcalıklı olmanın avantajlarına en kısa sürede ve en iyi şekilde sahip olmak lüks severler için geçmişten beri her zaman ön planda oldu. Bu doğrultuda geliştirilen çözümler ile bu kişilere özel hizmet verilmeye çalışıldı. Aristocard ise bu anlayışı çok daha fazla ileriye götürüyor.

Hepimizin bildiği üzere piyasada pek çok kredi kuruluşunun kişiye özel çıkardığı oldukça farklı kredi kartları mevcut ve farklı hizmetlere sahip olabiliyorsunuz. Aristocard ise standart plastik bir banka kartından çok öte bir yapıya ve görünüme sahip. Metal yapısı ve harika tasarımı ile farklı olduğunu hemen anlıyorsunuz.

Aristocard

Karta sahip olmanın elbette bazı koşulları var ancak sahip olduğunuzda tüm dünya neredeyse ayaklarınızın altına seriliyor. Onaylı bu özel üyeler; süper özel etkinliklere katılabiliyor, son dakika rezervasyonları yaptırabiliyor, çok özel gece kulüplerine ve partilere erişim sağlayabiliyor. Hatta; istediği şekilde villa, jet ve süper lüks yatlar kiralıyabiliyor. Dünyanın en lüks mağazalarında alış-veriş imkanına çok özel koşullar ile sahip olabiliyor ve mükemmel tatil paketlerine ulaşabiliyor.

Aristocard üyeleri benzersiz etkinlere ulaşabiliyor:  Broadway şovları, Grammy’e bilet, Super Bowl, Monako Grand Prix, NBA Playoff, US Open Tenis, Indianapolis 500 ve yüzlercesi.

Aristocard, rüyalarınızın anahtarı…

Aristocard

Aristocard

About author View all posts

Permun